Dřevěná podlaha – Dub bělený rustik 120 mm

Dřevěná kartáčovaná podlaha dub bělený rustik s přírodním olejem. Podlaha má povrch vodě a skvrnám odolný, je vhodná do každého interiéru. Ideální řešení pro rodinné domky, byty, restaurace, kavárny, bary, kanceláře, studia.

1,250  m2(bez DPH)

Dřevěná kartáčovaná podlaha Exclusive floors Dub bělený  rustik šířka podlahy 120mm s přírodním olejem. Podlaha má povrch vodě a skvrnám odolný, vhodná do každého interiéru. Ideální řešení pro rodinné domky, byty, restaurace, kavárny, bary, kanceláře, studia. Vhodná pro podlahové vytápění.

Dřevěná podlaha Dub bělený je vhodný do moderních interiérů, nebo je vhodné použít do tmavších místností, aby byla místnost světlejší. Kartáčování podlahy jsou 3 varianty. Standardní je jemný kartáč, objednat za příplatek lze střední a hluboký kartáč. Kartáčováním se odstraní měkké části dřeva a tím se povrch podlahy zpevní a olej se dostane hlouběji do dřeva.

Vzhledově má podlaha zvýrazněnou kresbu dřeva. Střední a hluboký kartáč více zvýrazní kresbu dřeva. Hlubší kartáč vhodný do chalup a stylových interiérů. Podlahy Exclusive floors dodáváme v šířkách lamel 120 - 160 - 190 - 250 mm, podélné V-spáry. Celková tl. podlahy je 14,5 mm, u šířky 250 mm je tl. podlahy 15 mm. Nášlapná užitná vrstva dýhy 4 mm. Délka prken 2000 - 2200mm.

Životnost podlahy je několik desítek let, dále je možné podlahy renovovat kartáčováním, které je šetrné k podlaze a je možné ji provádět několikrát. Po dohodě zajišťujeme kompletní servis a renovace dřevěných podlah.

Našim zákazníkům nabízíme službu "Servis podlahy", kdy 1x ročně přijede náš technik zkontrolovat podlahu, opraví případné poškození a pokud bude potřeba, domluví se na obnově oleje. Obnova oleje se u každé olejované podlahy provádí cca 1x za rok až 2 roky. Tím se prodlužuje životnost a vzhled podlahy. Provádíme pokládky podlah po celé ČR. Z dřevěných podlah Exclusive floors obkládáme schodiště, podívejte se na naše realizace dřevěných obložení schodiště.

Další informace

Povrchová úprava

Dub bělený olej

Třídění podlahy

Rustik – se suky

Nášlapná vrstva

4 mm

Tloušťka podlahy

14.5 mm

Šířka lamely

120 mm

Délka lamely

1500 – 2200 mm

Kartáčování

Jemný kartáč

Podlahové topení

Ano

V - spára

Podlélná V – spára

Vzhled lamely

Prkno

Výrobce

Český výrobce – Exclusive floors

Call Now ButtonZavolejte nám