Dřevěná podlaha – Dub přírodní rustik 160 mm

Dřevěná podlaha – Dub přírodní rustik 160 mm s přírodním olejem, povrch vodě a skvrnám odolný. Ideální řešení pro rodinné domky, byty, restaurace, kavárny, bary, kanceláře, studia, vhodná pro podlahové vytápění.

 

Original price was: 1,350 Kč.Current price is: 950 Kč. m2(bez DPH)

Sleva!

Dřevěná podlaha Exclusive floors - Dub přírodní rustik 160 mm, kartáčovaná s přírodním olejem, povrch vodě a skvrnám odolný. Ideální řešení pro rodinné domky, byty, restaurace, kavárny, bary, kanceláře, studia, vhodná pro podlahové vytápění. Dřevěná podlaha Dub přírodní rustik do moderních i klasických interiérů, jedná se o nejprodávanější odstín. Doporučená pokládka podlahy celoplošným lepením na rovný a pevný podklad - beton, anhydrit, OSB, Cetris desky a pod.

  • Vhodná na podlahové vytápění
  • Pokládka celoplošným lepením
  • Šířka prkna 120 mm
  • Kartáčovaná
  • Povrchová úprava vodě a skvrnám odolný olej

Kartáčování podlahy jsou 3 varianty. Standardní je jemný kartáč, objednat za příplatek lze střední a hluboký kartáč. Kartáčováním se odstraní měkké části dřeva a tím se povrch podlahy zpevní a olej se dostane hlouběji do dřeva. Vzhledově má podlaha zvýrazněnou kresbu dřeva.

Střední a hluboký kartáč více zvýrazní kresbu dřeva. Hlubší kartáč je ideální do chalup a stylových interiérů.

Dřevěné podlahy Exclusive floors dodáváme v šířkách lamel 120 - 160 - 190 - 250 mm, podélné V-spáry. Celková tl. podlahy je 14,5 mm, u šířky 250 mm je tl. podlahy 15 mm. Nášlapná užitná vrstva dýhy je 4 mm. Délka prken 2000 - 2200 mm.

Životnost podlahy je několik desítek let, dále je možné podlahy renovovat kartáčováním, které je šetrné k podlaze a je možné ji provádět několikrát. Po dohodě zajišťujeme kompletní servis a renovace dřevěných podlah.

Servis podlahy

Našim zákazníkům nabízíme službu "Servis podlahy", kdy 1x ročně přijede náš technik zkontrolovat podlahu, opraví případné poškození a pokud bude potřeba, domluví se na obnově oleje. Obnova oleje se u každé olejované podlahy provádí cca 1x za rok až 2 roky. Tím se prodlužuje životnost a vzhled podlahy.

Na údržbu dřevěných podlah Exclusive floors - Dub přírodní rustik 160 mm doporučujeme přípravek, který si u nás můžete zakoupit. Nebo použít přípravek na údržbu dřevěných olejovaných podlah od profesionálních dodavatelů jako je BONA a pod.

Není vhodný vhodný parní čistič, mohlo by dojít k trvalému poškození dřevěné podlahy.

Provádíme pokládky podlah po celé ČR. Z dřevěných podlah Exclusive floors obkládáme schodiště, podívejte se na naše realizace dřevěných obložení schodiště.

Další informace

Povrchová úprava

Dub přírodní olej

Třídění podlahy

Rustik – se suky

Nášlapná vrstva

4 mm

Tloušťka podlahy

14.5 mm

Šířka lamely

160 mm

Délka lamely

1500 – 2200 mm

Kartáčování

Jemný kartáč

Podlahové topení

Ano

V - spára

Podlélná V – spára

Vzhled lamely

Prkno

Výrobce

Český výrobce – Exclusive floors

Zavolejte nám