Dřevěná podlaha – Dub světlý rustik 190 mm

Dřevěná podlaha – Dub světlý rustik 190 mm s přírodním olejem. Povrch dřevěné podlahy Exclusive floors je kartáčovaný, skvrnám a vodě odolný. Podlaha je vhodná na podlahové vytápění. Při pokládce na elektrické topení – rohož nás kontaktujte, abychom zvolili správný postup pokládky.

Original price was: 1,450 Kč.Current price is: 1,090 Kč. m2(bez DPH)

Sleva!

Dřevěná podlaha - Dub světlý rustik 190 mm s přírodním olejem. Povrch dřevěné podlahy Exclusive floors je kartáčovaný, skvrnám a vodě odolný. Podlaha je vhodná na podlahové vytápění. Při pokládce na elektrické topení - rohož nás kontaktujte, abychom zvolili správný postup pokládky. Podlahy Exclusive floors můžete použít pro rodinné domky, byty, restaurace, kavárny, bary, kanceláře, studia.

Pokládka podlahy - doporučujeme celoplošným lepením na trvale pružná lepidla. Pokud to podklad neumožňuje, můžete položit podlahu plovoucím způsobem. Závoz a pokládky dřevěných podlah provádíme po celé ČR a na Slovensku.

Podlahy Exclusive floors dodáváme v šířkách lamel 120 - 160 - 190 - 250mm, podélné V-spáry. Celková tl. podlahy je 13mm, u šířky 250mm je tl. podlahy 15mm. Nášlapná užitná vrstva dýhy je 4mm.

Životnost podlahy je několik desítek let, dále je možné podlahy renovovat kartáčováním, které je šetrné k podlaze a je možné ji provádět několikrát. Po dohodě zajišťujeme kompletní servis a renovace dřevěných podlah.

Dřevěná podlaha a údržba

Na běžnou údržbu povrchu dřevěné podlahy Dub světlý rustik 190 mm doporučujeme přípravek, který si u nás můžete zakoupit. Nebo použít přípravek na údržbu dřevěných olejovaných podlah od profesionálních dodavatelů jako je BONA a pod. Běžná údržba se provádí dle potřeby. Povrch podlahy můžete vysávat běžným, nebo také robotickým vysavačem.

Nepoužívejte parní čistič na údržbu dřevěných povrchů Exclusive floors, mohlo by dojít k nevratnému poškození podlahy.

Jaká vlhkost a teplota aby se nezničila dřevěná podlaha?

Aby nedocházelo k poškození podlahy, je důležité, aby v prostoru kde jsou dřevěné podlahy byla vlhkost vzduchu mezi 45-55%, při běžné teplotě vzduchu 20-24 st.C.

Servis dřevěné podlahy naším technikem

Zákazníkům nabízíme službu "Servis podlahy", kdy 1x ročně přijede technik zkontrolovat podlahu, opraví případné poškození a pokud bude potřeba, domluví se na obnově oleje. Obnova oleje se u každé olejované podlahy provádí cca 1x za rok až 2 roky. Tím se prodlužuje životnost a vzhled podlahy. Objednat servis podlahy můžete prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo telefonicky

Provádíme pokládky podlah po celé ČR. Z dřevěných podlah Exclusive floors obkládáme schodiště, podívejte se na naše realizace dřevěných obložení schodiště.

Další informace

Povrchová úprava

Dub světlý olej

Třídění podlahy

Rustik – se suky

Nášlapná vrstva

4 mm

Tloušťka podlahy

14.5 mm

Šířka lamely

190 mm

Délka lamely

1500 – 2200 mm

Kartáčování

Jemný kartáč

Podlahové topení

Ano

V - spára

Podlélná V – spára

Vzhled lamely

Prkno

Výrobce

Český výrobce – Exclusive floors

Zavolejte nám