Dřevěná podlaha – Dub bělený elegant 120 mm

Dřevěná kartáčovaná podlaha Dub bělený elegant 120 mm elegant s přírodním olejem. Podlaha má povrch vodě a skvrnám odolný, vhodná na podlahové vytápění.

1,250  m2(bez DPH)

Dřevěná kartáčovaná podlaha Dub bělený elegant 120mm bez suků s přírodním olejem. Podlaha má povrch vodě a skvrnám odolný, vhodná na podlahové vytápění.

Podlahy Exclusive floors dodáváme v šířkách lamel 120 - 160 - 190 - 250 mm, podélné V-spáry. Celková tl. podlahy je 14,5 mm, u šířky 250 mm je tl. podlahy 15 mm. Nášlapná užitná vrstva dýhy je 4 mm. Doporučená pokládka celoplošným lepením na betonovou podlahu, anhydrit, OSB a další rovný a pevný podklad.

Životnost podlahy je několik desítek let, dále je možné podlahy renovovat kartáčováním, které je šetrné k podlaze a je možné ji provádět několikrát. Po dohodě zajišťujeme kompletní servis a renovace dřevěných podlah.

Našim zákazníkům nabízíme službu "Servis podlahy", kdy 1x ročně přijede náš technik zkontrolovat podlahu, opraví případné poškození a pokud bude potřeba, domluví se na obnově oleje. Obnova oleje se u každé olejované podlahy provádí cca 1x za rok až 2 roky. Tím se prodlužuje životnost a vzhled podlahy.

Další informace

Povrchová úprava

Dub bělený olej

Třídění podlahy

Elegant – bez suků

Nášlapná vrstva

4 mm

Tloušťka podlahy

14.5 mm

Šířka lamely

120 mm

Délka lamely

1500 – 2200 mm

Kartáčování

Jemný kartáč

Podlahové topení

Ano

V - spára

Podlélná V – spára

Vzhled lamely

Prkno

Výrobce

Český výrobce – Exclusive floors

Zavolejte nám