Exclusive floors – Dub bělený elegant 160 mm

Dřevěná podlaha Dub bělený elegant 160mm Exclusive floors má kartáčovaný povrch vodě a skvrnám odolný. Podlaha je vhodná do každého interiéru, ideální řešení pro rodinné domky, byty, restaurace, kavárny, bary, kanceláře, studia.

Podlahy Exclusive floors dodáváme v šířkách lamel 120 – 160 – 190 – 250mm, podélné V-spáry. Celková tl. podlahy je 13mm, u šířky 250mm je tl. podlahy 15mm. Nášlapná užitná vrstva dýhy je 4mm.

1,350  m2(bez DPH)

Dřevěná kartáčovaná podlaha Dub bělený elegant 190 mm. Podlaha má povrch vodě a skvrnám odolný. Je vhodná na podlahové vytápění. Doporučená pokládka celoplošným lepením na betonovou podlahu, anhydrit, OSB a další rovný a pevný podklad.

Podlahy Exclusive floors dodáváme v šířkách lamel 120 - 160 - 190 - 250mm, podélné V-spáry. Celková tl. podlahy je 13mm, u šířky 250mm je tl. podlahy 15mm. Nášlapná užitná vrstva dýhy je 4mm.

Životnost podlahy je několik desítek let, dále je možné podlahy renovovat kartáčováním, které je šetrné k podlaze a je možné ji provádět několikrát. Po dohodě zajišťujeme kompletní servis a renovace dřevěných podlah.

Našim zákazníkům nabízíme službu "Servis podlahy", kdy 1x ročně přijede náš technik zkontrolovat podlahu, opraví případné poškození a pokud bude potřeba, domluví se na obnově oleje. Obnova oleje se u každé olejované podlahy provádí cca 1x za rok až 2 roky. Tím se prodlužuje životnost a vzhled podlahy.

Další informace

Povrchová úprava

Dub bělený olej

Třídění podlahy

Elegant – bez suků

Nášlapná vrstva

4 mm

Tloušťka podlahy

13 mm

Šířka lamely

160 mm

Délka lamely

1500 – 2200 mm

Kartáčování

Jemný kartáč

Podlahové topení

Ano

V - spára

Podlélná V – spára

Vzhled lamely

Prkno

Výrobce

Český výrobce – Exclusive floors

Call Now ButtonZavolejte nám