Dřevěná podlaha – Dub přírodní rustik 190 mm
Dřevěná podlaha Exclusive floors – Dub přírodní rustik 190 mm s přírodním olejem, povrch vodě a skvrnám odolný. Ideální řešení pro rodinné domky, byty, restaurace, kavárny, bary, kanceláře, studia, vhodná pro podlahové vytápění. Dřevěná podlaha Dub přírodní rustik do moderních i klasických interiérů, je to nejprodávanější odstín. Doporučená pokládka podlahy celoplošným lepením na rovný a pevný podklad – beton, anhydrit, OSB, Cetris desky a pod.
Původní cena byla: 1,450 Kč.1,090 KčAktuální cena je: 1,090 Kč. m2(bez DPH)
Dřevěná podlaha - Dub přírodní rustik 190 mm s přírodním olejem, povrch vodě a skvrnám odolný. Ideální řešení pro rodinné domky, byty, restaurace, kavárny, bary, kanceláře, studia, vhodná pro podlahové vytápění.
Dřevěná podlaha Dub přírodní rustik - vhodná do moderních i klasických interiérů a je to dlouhodobě nejprodávanější odstín. Doporučená pokládka podlahy celoplošným lepením na rovný a pevný podklad - beton, anhydrit, OSB, Cetris desky a pod.
- Vhodná na podlahové vytápění
- Pokládka celoplošným lepením
- Šířka prkna 120 mm
- Kartáčovaná
- Povrchová úprava vodě a skvrnám odolný olej
Kartáčování podlahy jsou 3 varianty. Standardní je jemný kartáč, objednat za příplatek lze střední a hluboký kartáč. Kartáčováním se odstraní měkké části dřeva a tím se povrch podlahy zpevní a olej se dostane hlouběji do dřeva. Vzhledově má podlaha zvýrazněnou kresbu dřeva.
Střední a hluboký kartáč více zvýrazní kresbu dřeva. Hlubší kartáč je ideální do chalup a stylových interiérů.
Dřevěnou podlahu Dub přírodní rustik dodáváme v šířkách lamel 120 - 160 - 190 - 250 mm, podélné V-spáry. Celková tl. podlahy je 14,5 mm, u šířky 250 mm je tl. podlahy 15 mm. Nášlapná užitná vrstva dýhy je 4 mm. Délka prken 2000 - 2200 mm.
Životnost podlahy je několik desítek let, dále je možné podlahy renovovat kartáčováním, které je šetrné k podlaze a je možné ji provádět několikrát. Po dohodě zajišťujeme kompletní servis a renovace dřevěných podlah.
Servis podlahy
Našim zákazníkům nabízíme službu "Servis podlahy", kdy 1x ročně přijede náš technik zkontrolovat podlahu, opraví případné poškození a pokud bude potřeba, domluví se na obnově oleje. Obnova oleje se u každé olejované podlahy provádí cca 1x za rok až 2 roky. Tím se prodlužuje životnost a vzhled podlahy.
Na údržbu dřevěných podlah Exclusive floors - Dub přírodní rustik 190 mm doporučujeme přípravek, který si u nás můžete zakoupit. Nebo použít přípravek na údržbu dřevěných olejovaných podlah od profesionálních dodavatelů jako je BONA a pod.
Není vhodný vhodný parní čistič, mohlo by dojít k trvalému poškození dřevěné podlahy.
Provádíme pokládky podlah po celé ČR. Z dřevěných podlah Exclusive floors obkládáme schodiště, podívejte se na naše realizace dřevěných obložení schodiště.
Další informace
| Povrchová úprava | Dub přírodní olej |
|---|---|
| Třídění podlahy | Rustik – se suky |
| Nášlapná vrstva | 4 mm |
| Tloušťka podlahy | 14.5 mm |
| Šířka lamely | 190 mm |
| Délka lamely | 1500 – 2200 mm |
| Kartáčování | Jemný kartáč |
| Podlahové topení | Ano |
| V - spára | Podlélná V – spára |
| Vzhled lamely | Prkno |
| Výrobce | Český výrobce – Exclusive floors |






