Dřevěná podlaha Dub hnědý kouřový rustik 190mm

Dřevěná podlaha Exclusive floors Dub hnědý kouřový rustik 190mm s přírodním olejem. Povrch je kartáčovaný, extrémně mechanicky a vodě odolný. Podlaha je vhodná na podlahové vytápění. Je ideální řešení pro rodinné domky, byty, restaurace, kavárny, bary, kanceláře, studia.

Pokládka podlahy celoplošným lepením na trvale pružná lepidla, nebo pokládka plovoucím způsobem. Realizace provádíme po celé ČR a na Slovensku.

1,450  m2(bez DPH)

Dřevěná podlaha Exclusive floors Dub hnědý kouřový rustik 190mm s přírodním olejem. Povrch dřevěné podlahy je kartáčovaný, skvrnám a vodě odolný. Podlaha je vhodná na podlahové vytápění. Při pokládce na elektrické topení - rohož nás kontaktujte, abychom zvolili správný postup pokládky. Podlahy Exclusive floors můžete použít pro rodinné domky, byty, restaurace, kavárny, bary, kanceláře, studia.

Pokládka podlahy - doporučujeme celoplošným lepením na trvale pružná lepidla. Pokud to podklad neumožňuje, můžete položit podlahu plovoucím způsobem. Závoz a pokládky dřevěných podlah provádíme po celé ČR a na Slovensku.

Podlahy Exclusive floors dodáváme v šířkách lamel 120 - 160 - 190 - 250mm, podélné V-spáry. Celková tl. podlahy je 13mm, u šířky 250mm je tl. podlahy 15mm. Nášlapná užitná vrstva dýhy je 4mm.

Životnost podlahy je několik desítek let, dále je možné podlahy renovovat kartáčováním, které je šetrné k podlaze a je možné ji provádět několikrát. Po dohodě zajišťujeme kompletní servis a renovace dřevěných podlah.

Dřevěná podlaha a údržba

Na běžnou údržbu povrchu Exclusive floors - Dřevěná podlaha Dub hnědý kouřový rustik 190mm doporučujeme přípravek, který si u nás můžete zakoupit. Nebo použít přípravek na údržbu dřevěných olejovaných podlah od profesionálních dodavatelů jako je BONA a pod. Běžná údržba se provádí dle potřeby. Povrch podlahy můžete vysávat běžným, nebo také robotickým vysavačem.

Nepoužívejte parní čistič na údržbu dřevěných povrchů Exclusive floors, mohlo by dojít k nevratnému poškození podlahy.

Jaká vlhkost a teplota aby se nezničila dřevěná podlaha?

Aby nedocházelo k poškození podlahy, je důležité, aby v prostoru kde jsou dřevěné podlahy byla vlhkost vzduchu mezi 45-55%, při běžné teplotě vzduchu 20-24 st.C.

Servis dřevěné podlahy naším technikem

Zákazníkům nabízíme službu "Servis podlahy", kdy 1x ročně přijede technik zkontrolovat podlahu, opraví případné poškození a pokud bude potřeba, domluví se na obnově oleje. Obnova oleje se u každé olejované podlahy provádí cca 1x za rok až 2 roky. Tím se prodlužuje životnost a vzhled podlahy. Objednat servis podlahy můžete prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo telefonicky

Provádíme pokládky podlah po celé ČR. Z dřevěných podlah Exclusive floors obkládáme schodiště, podívejte se na naše realizace dřevěných obložení schodiště.

Další informace

Povrchová úprava

Dub přírodní olej

Třídění podlahy

Rustik – se suky

Nášlapná vrstva

4 mm

Tloušťka podlahy

13 mm

Šířka lamely

120 mm

Délka lamely

1500 – 2200 mm

Kartáčování

Jemný kartáč

Podlahové topení

Ano

V - spára

Podlélná V – spára

Vzhled lamely

Prkno

Výrobce

Český výrobce – Exclusive floors

Call Now ButtonZavolejte nám