Dřevěná podlaha Dub bělený rustik 190mm

Dřevěná kartáčovaná podlaha dub bělený rustik s přírodním olejem. Podlaha má povrch vodě a skvrnám odolný, je vhodná do každého interiéru. Ideální řešení pro rodinné domky, byty, restaurace, kavárny, bary, kanceláře, studia.

1,350  m2(bez DPH)

Sleva!

Dřevěná kartáčovaná podlaha Exclusive floors Dub bělený rustik, šířka podlahy 190mm s přírodním olejem. Povrch vodě a skvrnám odolný. Je vhodná do každého interiéru. Doporučená pokládka celoplošným lepením na betonovou podlahu, anhydrit, OSB a další rovný a pevný podklad.

Vhodná pro podlahové vytápění. Kartáčování podlahy jsou 3 varianty. Standardní je jemný kartáč, objednat za příplatek lze střední a hluboký kartáč. Kartáčováním se odstraní měkké části dřeva a tím se povrch podlahy zpevní a olej se dostane hlouběji do dřeva. Vzhledově má podlaha zvýrazněnou kresbu dřeva. Střední a hluboký kartáč více zvýrazní kresbu dřeva. Hlubší kartáč je ideální do chalup a stylových interiérů.

Podlahy Exclusive floors dodáváme v šířkách lamel 120 - 160 - 190 - 250mm, podélné V-spáry. Celková tl. podlahy je 13mm, u šířky 250mm je tl. podlahy 15mm. Nášlapná užitná vrstva dýhy je 4mm. Délka prken 2000 - 2200mm. Životnost podlahy je několik desítek let, dále je možné podlahy renovovat kartáčováním, které je šetrné k podlaze a je možné ji provádět několikrát.

Po dohodě zajišťujeme kompletní servis a renovace dřevěných podlah. Našim zákazníkům nabízíme službu "Servis podlahy", kdy 1x ročně přijede náš technik zkontrolovat podlahu, opraví případné poškození a pokud bude potřeba, domluví se na obnově oleje. Obnova oleje se u každé olejované podlahy provádí cca 1x za rok až 2 roky. Tím se prodlužuje životnost a vzhled podlahy. Provádíme pokládky podlah po celé ČR. Z dřevěných podlah Exclusive floors obkládáme schodiště, podívejte se na naše realizace dřevěných obložení schodiště. Dřevěná podlaha Dub hnědý rustik 190 mm

Další informace

Povrchová úprava

Dub bělený olej

Třídění podlahy

Rustik – se suky

Nášlapná vrstva

4 mm

Tloušťka podlahy

14.5 mm

Šířka lamely

190 mm

Délka lamely

1500 – 2200 mm

Kartáčování

Jemný kartáč

Podlahové topení

Ano

V - spára

Podlélná V – spára

Vzhled lamely

Prkno

Výrobce

Český výrobce – Exclusive floors

Call Now ButtonZavolejte nám